Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

Dowiedz się, gdzie zamówić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele różnorakich sal, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc nadzwyczaj jasny. Wspomnieć należy również, że tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z poruszaniem się.

Dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]