Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Zobacz, gdzie kupić srebrną biżuterię

Jest z ludźmi od stuleci i mimo dostępności wielu nowatorskich projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą ciała i umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą panie oraz panowie, dzieci oraz ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele lat, jednak powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować albo uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]