Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia jubilera Kraków, wejdź na obraczki.net.pl

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy kupić obrączki lub pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli zaś wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo sporządzi nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady jubilera. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji chrztu, urodzin czy ślubu.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi także obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]