Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Więcej szczegółów o kolczykach srebrnych

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety akcesoriów. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najbardziej „trendy” są urocze wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo całkowicie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się doskonale, trzeba umiejętnie je pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się przecierać je co jakiś czas delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle rysują elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.