Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z koralem, wejdź na www.bizutik.pl

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są już od lat. Podobno eliminują nerwowość. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada także właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nigdy nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu z letnią spódnicą doda Ci kobiecości.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]