Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Więcej w temacie digital paintingu na http://bit.ly/31OIQK8.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować grafikę w programach graficznych, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]