Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetnym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]