Jaki kask na motocykl

Jeśli chcesz kupić kaskowi na motor, zobacz tutaj.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najpoprawniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są bardzo lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]