Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak unikatowej oferty podróży poślubnej!

Podróże rozluźniają, pozwalają uciec od codziennego zgiełku, uczą nas poszanowania dla różnych kultur i nacji oraz kształcą imaginację. Najmocniej zapamiętujemy te, które prowadzą nas w dalekie miejsca, w każdym calu różniące się od naszych europejskich realiów. I chociaż nie wszyscy mają naturę obieżyświata, każdy winien co najmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż w dowolny tropikalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje wyjątkowe wakacje

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest kwestią prostą. Z tej właśnie przyczyny typowy urlopowicz sięga po pomoc biur podróży. Oferują one jednakże głównie szablonowe wczasy w popularnych kurortach, wyjazdy organizowane są w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie przewiduje zwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeśli marzysz o naprawdę niepowtarzalnej wyprawie, przejrzyj usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, a więc zgodnie z indywidualnymi wymogami zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, miejsca wyjazdu oraz preferowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, a także opracowuje szczegółowy plan wczasów. Na domiar tego biuro przekazuje także kilka kluczowych porad podróżniczych, dotyczących między innymi tego, gdzie dostać smaczny posiłek, co wypada zwiedzić, gdzie wypocząć i sygnalizuje na co uważać w danym regionie.

Egzotyczna podróż poślubna bądź szalona wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki typ wypraw preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy odkryją coś dla siebie. Młode pary mogą spędzić romantyczne dni wypoczywając na plażach Indonezji bądź Fiji – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Dla miłośników niczym nie zakłóconego relaksu biuro znalazło idealne lokalizacje w Filipinach, Meksyku czy Tajlandii. Z kolei osoby energiczne mogą spotkać lemury na Madagaskarze, przemierzać samochodem Nową Zelandię, kibicować uczestnikom na US Open lub badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje również ofert podróży egzotycznych dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Dane adresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]