Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw w góry, wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Lubisz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i rzetelnie opracowane eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie marzenia oraz sprawdzić się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy oraz Dolomity.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]