Flobo – robot do obsługi należności

Zainteresowany automatyczną windykacją? Zajrzyj tutaj.

Prowadzący własne firmy wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, dlatego znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]