Hurtownia gadżetów reklamowych – więcej niż tylko koszulki z nadrukiem

Żadna firma w XIX wieku nie poradzi sobie bez promocji. Dziś reklama przybiera rozmaite formy: publikuje się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Ale w dalszym ciągu nie porzuca się tradycyjnych nośników reklamy, m.in. wizytówek czy ulotek. Stosuje się też jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni konsumenci szczególnie uwielbiają – promocję za pomocą gadżetów reklamowych.

Co sprawia, iż konsumenci cenią sobie gadżety reklamowe?

W odróżnieniu do pozostałych form promocji, różnego rodzaju gadżety są konkretnym przedmiotem, który często jest bardzo funkcjonalny, dzięki czemu zostaje z nimi na dłużej. To natomiast sprawia, że nasi przyszli kontrahenci i konsumenci bardzo je cenią sobie. Niełatwo znaleźć kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku ołówka lub torby zakupowej. Są to wszak przedmioty, które zawsze warto mieć pod ręką. A co najważniejsze – ta rzecz jest gratis! Tymczasem korzystając regularnie z takiego gadżetu, klient przez cały czas obcuje z hasłem reklamowym firmy, od której go otrzymał, wskutek czego automatycznie zapada mu ona głęboko w pamięć.

Hurtownia gadżetów reklamowych – smycze i parasole

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na powierzchniach drewnianych, tekstyliach, jak i plastiku, w związku z tym jest jedną z najpopularniejszych metod stosowanych przy wytwarzania gadżetów reklamowych. Najczęściej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież reklamowa – zwykle wykonuje się nadruki na t-shirtach, a również na bluzach, kamizelkach czy czapkach. Oprócz tego można wydrukować logo na parasolu, ręczniku i torbie płóciennej. Jeżeli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy kupić nie tylko t-shirty i pozostałą odzież z nadrukiem, ale także np. breloczki, długopisy bądź etui na tablet, co ułatwi przygotowanie każdej kampanii reklamowej.