Obóz tenisowy

Na tej stronie odnajdziesz najlepszą ofertę obozu tenisowego

Wakacje to czas, który można spędzić w domu, oglądając po kolei seriale. Możesz też spędzić je czynnie. Jedną z opcji spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po 3 h treningu w każdym dniu. Oprócz tego, dzieci chodzą do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną faunę i florę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie magicznie może być w nad polskim morzem. Właśnie w takich okolicach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów adresowane są między innymi do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znajdziemy również oferty dla rodziców z dziećmi.

Dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]