Akcesoria motocyklowe – bądź przygotowany na każdą sytuację

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w akcesoria motocyklowe.

Jazda na na motorze to radość sama w sobie. Istnieją sposoby na to, żeby przemieszczanie się jednośladem zapewniało o wiele więcej zabawy, a przy tym było bezpieczne oraz wygodniejsze. Umożliwią to trafnie dobrane akcesoria, w które każdy motocyklista powinien wyposażyć swoją maszynę. Asortyment takich akcesoriów motocyklowych jest ogromny i obejmuje produkty, w których najważniejsza jest funkcjonalność, jak i gadżety, które poprawią prezencję motocykla. Wymieniamy kilka najciekawszych oraz niezmiernie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe, które ochronią kierowcę przed silnym pędem powietrza

Im szybciej jedziemy, tym większy i mocniejszy nurt powietrza jest kierowany w stronę sylwetki kierowcy. Łączy się to licznymi niedogodnościami. Ostry wiatr przyczynia się do szybszego odczuwania mrozu. Powietrze o dużej prędkości potęguje również hałas docierający do kierowcy oraz sprawia, że na osłonie kasku roztrzaskują się insekty, co niebezpiecznie zmniejsza widoczność. Podobnym problemom można jednakże zapobiec montując owiewkę, która przekieruje pęd powietrza w inną stroną.

Inne popularne akcesoria motocyklowe

Tank pady i crash pady

Jazda motocyklem niestety jest nierozłącznie powiązana z niebezpieczeństwo upadku. Spokojny oraz ostrożny styl prowadzenia jednośladu dalece minimalizuje to ryzyko, jednak go kompletnie nie usuwa. Poza ochroną samego kierowcy, należy zatroszczyć się także o zabezpieczenie pojazdu. Tutaj pomogą tank pady oraz crash pady, innymi słowy małe moduły, mocowane na wielu elementach motoru (m.in. na zbiorniku paliwa bądź na osi wahacza). Wchłaniają one większą część energii podczas upadku, a jednocześnie chronią powierzchnię lakieru przed ewentualnym porysowaniem.

Uchwyt dla pasażera

Motocykliści często oferujący innym wspólną jazdę muszą zadbać o ich wygodę oraz bezpieczeństwo. W takim wypadku niezastąpiony jest specjalny uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu lepszą równowagę niż tylne rączki.

Dane adresowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]