Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Jeśli chcesz nabyć bryczesy do jazdy konnej, koniecznie wejdź na horse-trade.pl

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, sporych wyrzeczeń i ogromnych pokładów cierpliwości, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też uda i łydki, lub kolanowy. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]