Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Dowiedz się, gdzie kupić czaprak.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeśli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]