Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dowiedz się, gdzie nabyć części zamienne Renault

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]