Czyściwo papierowe i włókninowe na każdy rodzaj brudu

Szukasz czyściwa bawełnianego? Wejdź na http://tinyurl.com/yyn8paac

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie najwyższych standardów higieny w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdują się aktualnie na rynku? Co wypada wziąć pod uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

W branży spożywczej i w warsztatach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są na co dzień używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, np. w branży chemicznej, w firmach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są wytrzymałe i higroskopijne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z wyschniętym brudem, pyłem, plamami z oleju, tłuszczem, jak również innymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być wykorzystane do przecierania szkła czy polerowania delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry rąk, a jednocześnie są niezmiernie chłonne, elastyczne oraz wytrzymałe

Wielozadaniowe i celulozowe – odmiany czyściw technicznych

Na rynku dostępne są różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział odróżnia produkty z papieru oraz z włókien. Na potrzeby branży spożywczej produkuje się czyściwa przystosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis znajdziesz artykuły wielozadaniowe, z włókien do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do wycierania mocnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do oczyszczania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]