Ekspres do kawy Jura – dziewięć dekad doświadczenia

Znalezienie odpowiedniej kawy nie gwarantuje otrzymania idealnego naparu. By zadowolić gości świetnym aromatem kawy, powinniśmy zadbać o właściwą metodę zaparzania, a także ekspres, który pozwoli na otrzymanie odpowiedniego ciśnienia oraz temperatury wody. Pamiętają o tym specjaliści z firmy Jura, którzy od prawie dziewięciu dekad oferują klientom doskonałe urządzenia, które mogą być użytkowane zarówno przez miłośników smacznej kawy, jak i doświadczonych baristów. Czemu więc warto wybrać produkty tej marki? Jakie plusy wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak wybrać urządzenie odpowiednie do konkretnych oczekiwań i uniknąć problemów w jego eksploatacji?

Bariści doceniają ekspresy do kawy Jura

Jura znana jest przede wszystkim ze względu na wytwarzane przez siebie ekspresy dla profesjonalnych baristów. Ci chętnie sięgają po wyroby tej firmy, ponieważ są one niezawodne, a ich budowa umożliwia przygotowanie rozmaitych typów kaw – także tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka Jura przygotowała dla zawodowych baristów mnóstwo typów ekspresów, które należą do paru serii – między innymi W, XS lub GIGA PROFESSIONAL, zaś każda z nich cechuje się innym poborem wody i opcjami przygotowania naparu.

Domowe ekspresy do kawy Jura

Mimo, że sporo ekspresów firmy adresowanych jest do zawodowych użytkowników, ekspres Jura bez trudu może być również stosowany w mieszkaniu. Szczególnie, iż w jej ofercie czeka na nas wiele urządzeń, które stworzone są akurat do użytku w mieszkaniu. Najlepiej sprawdzają się urządzenia z serii
A, J lub ENA, bo wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą i wieloma funkcjami umożliwiającymi zaparzenie doskonałej kawy. Warto też wspomnieć, że marka produkuje także sprzęty, które umożliwią przygotowanie bardziej oryginalnych typów tego naparu oraz naprawę urządzeń.