Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Zamów balon do wina na superbutelki.pl

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]