Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Więcej informacji o naturalnym mydle w płynie

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówzapewniających wysoki stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Pianka efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła dezynfekujące dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Produkty pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]