Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Dowiedz się, gdzie kupić słoiki z kranikiem.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, kompotów, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]