Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Zalety namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.