Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

Chcesz kupić drzwi drewniane? Sprawdź http://bit.ly/2okMPzw

Drzwi drewniane to wciąż wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe cechy oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który zastosowany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a odpowiednio konserwowany może zachować się w nienagannym stanie wręcz kilkanaście lat. Obecne techniki umożliwiają doskonałe łączenie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niskim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają deformacji) i stosowną izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, iż tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody i wiele innych odmian, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane dla wszystkich pomieszczeń

Pragniesz zamontować w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami wypukłymi, bezpiecznymi czy ornamentowymi, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]