Ozdoby do paznokci – nie ograniczaj się do lakieru

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. W rzeczywistości to skomplikowane zadanie wymagające stosownych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się źródłem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują salony kosmetyczne? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do dekoracji paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednak pamiętać, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, metaliczny odblask czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w formie naklejek, które umożliwiają uzyskanie wrażenia odblasku holograficznego.

Ozdoby do paznokci – popularni producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im wyjątkowego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najistotniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to m.in. Indigo, Victoria Vynn, Catrice, Christian Louboutin, Silcare, Milani, Lit Cosmetics oraz Miyo.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]