Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Chcesz nabyć pastę do rąk? Sprawdź http://bit.ly/2EkXWOK

Rzemieślnicy, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie wszelkiego typu sadze, smary, oleje, farby, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywna jest pod tym względem pasta do mycia rąk.

Pasta do mycia rąk – jak działa?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, musi cechować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, jak i substancje, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona m.in. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się także w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w czasie porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]