Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się pośród gości

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w interesującą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, dodając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Udekoruj swoje przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz wina, nalewki czy soki, a później dajesz je znajomym lub rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwykłej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]