Rodzaje kontenerów budowlanych

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]