Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie masz pomysłu na nowoczesne i modne zaaranżowanie swojego mieszkania? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą tej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele rodzajów. Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Jest to najczęściej poliester – prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu.
Z uwagi na zastosowanie dzielimy rolety na ścienne i okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ rekomenduje się do okien o niestandardowych wymiarach, z dużą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są drogie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak stale rosnące grono producentów, obecnie rolety możesz kupić w bardzo zachęcającej cenie. Regularna cena jest niewysoka, a do tego dochodzą również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że taka osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjna, stąd miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.