Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest szeroki wachlarz, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który typ najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Pełna możliwość kontroli ilości światła docierającego do wnętrza to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niepodziewanie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element zdobiący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na specjalne żądanie klienta istnieje też możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowego wymiaru.