Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Jeśli potrzebujesz słoików szklanych hurt, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to także branża, w której doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, smakowitym albo unikalnym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiczki i butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo piwo kraftowe, soki bądź dżemy, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można spodziewać się sporego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych znacznie obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu również otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, piwa czy soków. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1700, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoików hurtowo można dodatkowo kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]