Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Wybór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.