Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Turek, Gwiazda, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest także solidna budowa namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.