Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Jeśli szukasz drzwi wejściowych drewnianych, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne wykonują kilka zadań – separują od harmidru dobiegającego z ulicy, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne drewniane – komfort cieplny oraz solidność

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością, z uwagi na swoje cechy oraz trwałość. Naturalny surowiec rewelacyjnie się prezentuje i można go wykończyć na rozmaite sposoby. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie, a mimo wszystko w domu panuje komfort termiczny. Kupując drzwi do mieszkania należy rozważyć modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich cech – nie ulegają deformacji i uszkodzeniom mechanicznym, więc doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

W sprzedaży można znaleźć także drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla inwestorów, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto zlecić ich produkcję firmie, która wykona nietypowy projekt na zlecenie, a równocześnie da wieloletnią gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród różnych rodzajów szyldów. Prócz zalet estetycznych, wypada również uwydatnić pozostałe atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej wyposażone są one w systemy antywyważeniowe, wobec tego wyłamanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to mieszkańcom bardzo dobrą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe posiadają także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Dzisiaj do produkcji drewnianych drzwi wejściowych używa się wysokiej jakości impregnatów, które zabezpieczają ich powłokę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]