Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zobacz, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana czterdzieści lat temu i pomału pozyskała sobie nowych zwolenników. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości wyjątkowo prostą metodą – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Kawy single origin z Brazylii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż ma na niego wpływ wiele różnych czynników, m.in. konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie kaw single origin z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowy nuty smak. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w biurach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – przeważnie mieści się w granicy 1,20-1,50 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny design oraz niewysokie ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Dzięki nim zaserwujemy gościom wysokiej jakości kawę podczas weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez obaw o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do naszego ekspresu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]