Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

Jeśli szukasz boxów dachowych, koniecznie sprawdź https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]