Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Dostawca serwonapędów - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a z racji możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]