Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce.

Pomimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, więc nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w potopie wiadomości o planowanych imprezach kulturalnych bądź sportowych oraz godnych odwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Portal o atrakcjach w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

Żeby pokazać potencjalnym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale też o ekspozycjach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na głównej stronie spostrzegą mapę, na której w mgnieniu oka znajdą galerie i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, jak również hotele, pensjonaty i kempingi położone w miastach województwa. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Natomiast dla tych, którzy z różnorodnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi regiony agroturystyczne, czar parków narodowych i krajobrazowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Witryna o atrakcjach turystycznych Małopolski z myślą o zagranicznych podróżników

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również turystach z zagranicy, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Wiadomości znajdujące się na stronie publikowane są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku włoskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców może być również podstrona Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słówka i powiedzenia, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas pobytu w Polsce. Zagraniczni turyści znajdą tu listę ambasad i konsulatów mających swoje siedziby w regionie Małopolski.

Dane adresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego