Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Jeśli potrzebujesz akcesoriów szalunkowych, koniecznie wejdź na https://sklep.abcszalunki.pl/13-akcesoria-szalunkowe.

Akcesoria szalunkowe to podzespoły służące do wzmacniania deskowań i znajdują zastosowanie na placach budów. Jakie moduły wykorzystuje się podczas szalowania? Kiedy warto zamawiać je przez internet?

Akcesoria szalunkowe – ich typy i zastosowanie

By szalunki ścienne, stropowe czy używane do wykopów były zamocowane we właściwy sposób, niezbędne są właściwe akcesoria szalunkowe. Ich wytwórcy oferują aktualnie sporo elementów używanych do wzmacniania konstrukcji, m.in. napinacze rygla, ściągi szalunkowe, sworznie napinające, klucze do rusztowań i żabek napinających, nakrętki, zaciski sprężynowe, rurki dystansowe, listwy fazujące czy pozycjonujące oraz stożki i korki. Ściąg szalunkowy, zwany również ankrą szalunkową, to pręt z gwintami, który pozwala zachować odpowiedni rozstaw między płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia narożnika z płytą szalunkową. Do ściągu dodawane są nakrętki przegubowe, talerzowe lub motylkowe. Z kolei żabki napinające wykorzystywane są jako zaczepy umożliwiające związanie szalunku przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki zapewniają szczelność konstrukcji po usunięciu szalunków. Wśród akcesoriów szalunkowych istotną rolę pełnią również dystanse umożliwiające utrzymanie optymalnej odległości pomiędzy szalunkiem a prętami. Przy kupowaniu akcesoriów nie sposób nie wziąć pod uwagę również ocynkowanych nakrętek, które pasują do ankr.

Dlaczego warto zamówić akcesoria szalunkowe przez internet?

Szeroki wachlarz akcesoriów szalunkowych dostępny jest w dobrze wyposażonych sklepach online. Witryny internetowe oferują świetnej jakości elementy od różnych producentów. Akcesoria szalunkowe są kompatybilne z popularnymi deskowaniami Rasto, Peri czy Tekko i są do nabycia w rozsądnych cenach.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]