Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Skieruj się na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html aby sprawdzić, kto przygotowuje projekty domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, ponieważ posiadają one mnóstwo zalet. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – znakomite współczynniki izolacji termicznej mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z organicznych materiałów, dlatego też w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Kolejnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]