Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Jeśli chcesz zamówić podpory stropowe, koniecznie sprawdź https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są używane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej przeznaczenie

Wśród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można zalać strop betonem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy wykonywane przez firmy Pionart, Olan czy Hunnebeck. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się doskonałą jakością, przemyślaną strukturą oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wynajęcie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]