Wynajem szalunków – czy jest opłacalny?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie wynajmu szalunków? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na http://bit.ly/2bWMnkW

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, jednak spotyka się też wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na duże ceny nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku jest bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast wejść do sieci i dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy mówią dotychczasowi klienci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]