Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Dowiedz się, kto oferuje projektowanie wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]