Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Sympozjum, warsztaty albo rozmowy biznesowe – każda poważna firma niechybnie w końcu stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli planowane spotkanie zainteresuje spore tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Sympozja i szkolenia biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy grafik wykładów, między którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć duży posiłek w najbliższej kafeterii. Stąd niezbędne jest udostępnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zanieść na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia garnituru i rąk. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniane są także urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – istotny element szkoleń biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie tematów roztrząsanych na kursie. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w piekarni czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]