Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Dowiedz się więcej o cateringu na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne ostatnio wydarzenia na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale tak naprawdę co rusz w rozmaitych miastach kraju odbywają się benefisy, konferencje bądź gale. Wszystkie te imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i zaserwowany catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Masz zabukowaną salę bankietową lub zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie odbędzie się piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz powinieneś postarać się o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych napojów, gorących posiłków i przekąsek. Miej na uwadze, że w przypadku istotnych gal w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest ważna – przemyślane ustawienie stolików, dopasowane dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu z pewnością będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezę?

Zaletą zlecenia usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne menu, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dowiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie bankietu. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, jakie zakąski, potrawy oraz napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]