Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Na https://bit.ly/2YM78bG zlecisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i uraczyć je dobrymi daniami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to czas. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy robić za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest obecnie obowiązkowe

Gdy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli od razu o cateringu weselnym czy imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozpatrywała ona możliwość zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków także tych dużych, jeśli nie wiązało się to z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy postanowimy zorganizować event we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce profesjonalnie przygotowane dania.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie oraz chrzciny

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą na każdą rodzinną okazję. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez trudu opracują menu pasujące do specyfiki imprezy, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na urodziny, na komunię lub na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę studniówek, komersów i półmetków. Szukając firmy oferującej taką usługę zalecamy postawić na taką, która jest w stanie zaadaptować menu do życzeń i – co najważniejsze –portfela osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w rozstawieniu i dekoracji stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]