Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę przyjęć okolicznościowych w Krakowie w dobrej cenie.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także chrzty, „osiemnastki” czy komunie święte. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji powinniśmy zamówić stosowny do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj gościom zabawy najlepsze warunki

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie imieninowe czy osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część gości stanowią kilkulatki, a więc komunie lub ceremonie chrztu, dobrze jest zorganizować w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski oferowane gościom także powinny być dobrane do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest dość proste, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są tu chrzty, komunie i – oczywiście – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz ozdobienia stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po wykwalifikowaną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]