Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Sektor transportu stale się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków eksportu i importu. Z tego powodu wymaga także nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, BDF i solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji używane są zawsze surowce najwyższej klasy, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o przewozie niezwykle wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni albo w kilku punktach ASO), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na obszarze całej UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o zabezpieczenie odbiorców, którzy wykonują naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do naczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.