Firma w Street View przyciąga klientów

zobacz jak umieścić firmę w street view na www.fotografsv.pl

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie interaktywne ostatnich lat. Ułatwia poznawanie egzotycznych zakątków i dużych aglomeracji bez ruszania się z domu – dzięki pomocy internetu. Oprócz tego firmy na terenie całej Polski (np. w Krakowie czy Gdańsku) mogą skorzystać z aplikacji Street View.

Zainteresuj konsumentów prezentacją firmy w Street View

Innowacyjność usługi Street View to przede wszystkim danie możliwości internautom z różnych krajów poznawania nieznanych kultur oraz słynnych budowli. Wystarczy wstawić w Google Maps dokładny adres, a naszym oczom ukażą się panoramiczne fotki z żądanej miejscowości lub regionu. Przypomina to trochę, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, mogąc udać się w wybranym kierunku. Firma lub organ państwowy może korzystać ze Street View prezentując internautom fotografie swojego wnętrza. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku firm komercyjnych. Street View to doskonały impuls przyciągający wielu odbiorców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Należy również podkreślić, że konsumenci poszukując informacji o najbliższych klubach, bankach czy jednostkach samorządowych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest kompatybilna ze Street View. Aplikacje te są rzecz jasna dostępne także w wersji mobilnej. Należy jednak podkreślić wagę dobrej jakości zdjęć, podanych w tej wizytówce internetowej, bo to sprawia, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy skorzystać z tej usługi, wynajmijmy znającego reguły Google fotografa.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]