Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę potencjalnym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług stosują z reguły frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep z elektroniką kraków”, “restauracja indyjska kraków” czy “malarz kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych podmiotów na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]